mecr

2017 yılının kasım ayında kapılarını açan [mecra], deneyimli ekibiyle kısa zamanda İstanbul’un önemli konser, etkinlik ve eğlence mekânlarından biri hâline geldi. Herkesin keyif aldığı bir şeyleri bulabileceği [mecra]’da bar, mutfak, atölye, çok amaçlı salon ve ferah bir teras bulunuyor.

 

[mecra], İstanbul’un öne çıkan eğlence muhitlerinden biri olan Kadıköy’de konumlanıyor. Beş kattan oluşan [mecra]’nın girişinde deneyimli şeflerin hazırladığı yemek ve yaratıcı barmenlerin dokunuşlarının ardından misafirlere sunulan içkilerle haftanın 7 günü birden renkleniyor. Özenle hazırlanan [mecra] mutfak’ın menüsü vejetaryen seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

 

[mecra], binasının birinci katında bulunan salonda misafirlerine çeşitli performans, sergi, toplantı ve gösterimleri keşfetme imkânı sunmasının yanında küçük grup çalışmaları için de bir üst katındaki [mecra] atölye’nin kapılarını açıyor.

 

Binanın en üst katı olan [mecra] teras’ta da 2017’den bugüne kadar yerli ve yabancı sahneden birçok önemli sanatçı, müzik grubu, DJ ve prodüktör ağırlandı. [mecra], unutulmaz konser ve partilerin gerçekleştiği, iyi müzik ve birliktelikler adına önemli etkinliklerin yapıldığı teras sahnesinde birçok farklı türden müzik temsilcisini ağırlamaya devam ediyor.

 

Çeşitli aktivitelerin bir aradalığı düzeniyle, katılımcılarının farklı keyif yolları üzerinde bir sosyal yaşam alanı olarak kurulan [mecra], bu yolların birleştiği ilk durak gibi görünüyor.

 

Artboard 111.png
Artboard 111 copy.png
Artboard 111 copy 2.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now